Kunstveiling Kom op tegen Kanker - Kortemark

Dit   jaar   organiseert   Kom   op   tegen   Kanker   Kortemark   terug   een   Toogmarathon   op   29-30   juni   (Markt   Kortemark).   OOkunst   neemt   daar   terug   aan   deel   via   de organisatie van een kunstveiling. De   kunstveiling   2019   gaat   door   op   zaterdagavond   29   juni   om   20u30   in   de   KOTK-tent   op   de   Markt   met   Toon   Vancoillie   als veilingmeester. De kunstwerken zijn tem 28 juni tentoongesteld bij Kunsthuis Harry Vercaigne, Markt 25, Kortemark. Je kan nu reeds een bod doen. Stuur een mail naar roger.leyn@skynet.be  met vermelding : naam telefoonnummer nummer kunstwerk en naam kunstenaar bedrag dat je wil bieden We brengen je op de hoogte bij mogelijks een hoger bod. Deelnemende kunstwerken Hieronder een overzicht van het huidige aanbod, daar komen eerstdaags nog wat werken bij. Daarbij ook de huidige instelprijs of reeds geboden prijs. Vnr   Naam Voornaam Type werk Huidige prijs 1 Lefebvre Theo Vogeltje in keramiek € 65 2 Verbeke Dany A la campagne - 50 * 50 cm - acryl op doek € 100 3 Vermeersch Marcel Chinees vuurwerk - acryl op doek € 150 4 Blondeel Johan Fragille - keramiek € 150 5 Vandewalle Dominique Acryl op doek € 100 6 Van der Kwaak Anke Dekselpot raku gestookt € 90 7 Dobbelaere Guido Omen - schilderij € 70 8 Vansteenvoort Marleen Twee oranje beeldjes in keramiek op arduinen sokkeltje  € 75 9 Marcus Isolde Soep met lettertjes - 26 * 26 cm € 150 10 Debrabandere Lieven Vrouw met de mantel - witsteen € 300 11 Coppens Linda Deep down : 3 stuks - 25 * 25 cm - acryl op papier, achter glas € 90 12 Vandelanotte John Marcelleke - keramiek € 100 13 Storme Geert Glasraam € 150 14 Tanghe David Werk uit de corn cyclus - olie op doek - 60 * 80 cm € 300 15 Chys Yvan Poliep - keramiek € 80 16 Margot Sep Beeldje in wit marmer € 50 17 Decruy Joz. Rebellefleur - paletmestechniek met acrylpasta + zand op canvas € 120 18 Vermeulen Arthur Ingekaderde tekening € 200 19 Hannen Lei Samen ‚‚n - brons op steen - 35 * 15 * 10 € 75 20 Mariscal Josep Maria Potsculptuur € 120 21 Beuten Lisy Moederschap - ingelijste tekening op papier - 60 * 95 € 350 22 Uytenhoven Rita Sculptuur in metaal € 250 23 Groot Nettie Rust - olieverf op doek € 80 24 Alon Michal keramische schaal uit Isra‰l € 130 25 Sagaert Jean-Paul Schilderij op paneel € 80 26 Van der Bij Lolke Canvas met gemengde techniek, koperfolie(formaat 50x50 cm) € 150 27 Vanbelle Dirk Schilderij in acryl € 50 28 Vercaigne Harry Diva - verf op doek € 120 29 David Johny Keramiek - danser € 150 30 Jonckiere Rogette Acryl op paneel 82 * 100 cm € 1.000 31 Lemoine Pascal Glassculptuur € 100 32 Pattyn Lies Keramiek sculptuur € 30 33 Pattyn Lies Keramiek sculptuur € 30 34 Blond‚ Ilse Invasie - schilderij € 95 35 Delombaerde Nathalie Suffolck schapen - Bewerkte klei / bewerkte schapenwol / ijzer € 180 36 Ra‡on Barry Help me to Carry the Fire € 500 37 Desmet Etienne Schilderij - 80 * 30 € 100 38 Lievens Tine Liggend naakt 60 * 150 € 200 39 Mommerency Franky Beeld in keramiek - hg 60 cm € 120 40 Marcus Gaby reset your system - oilieverf op paneel € 150 41 Leyn Roger Potscultuur € 80 42 Bourgois Goedele Schilderij in acryl € 150 43 Mouton Erna Paarden - grafiek - 2 ingekaderde etsen € 80 44 Mouton Erna Kinderhoofdje - grafiek - ingekaderde ets € 40 45 Mouton Erna Paard - grafiek - 1 ingekaderde ets € 60 Foto’s kunstwerken Klik op de foto om het nummer en de naam van de kunstenaar te zien.